Gelecek Yapı

Gelecek Heryerde


Gelecek Yapı Hakkında

GELECEK YAPI, Türkiye’de uzun yıllar gayrimenkul alanında proje geliştiren, sektörüne hakim Gayrimenkulü ve İnşaatı iyi bilen Arzu ALKIZ tarafından 2011’de Tuzla/İstanbul’da kurulmuştur.


GELECEK REFLEX PROJESİNE BAŞLADIK

Reflex Tuzla projemiz, 4150 m2 arazi üzerine konumlanmıştır. Ayrıca 12.000m2 toplam inşaat alanı ve %60 yeşil alan yeralmaktadır. Reflex Tuzla, 6 kat ve 2 blok formuna sahiptir. Projemizde, 69m2 1+1,101m2 2+1, 102 adet daire yer alacaktır. Tuzla Aydınlı’nın yeni yatırım bölgesi niteliği yanı sıra, yüksek konut talebi’de kazanç performansını yükseltmektedir. Özellikle son 5 yılda konut marjlarında hatırı sayılır yükseliş, Tuzla yatırımcısının yüzünü güldürmektedir. Reflex projemizin merkezi lokasyonu, ana arter üzerinde ve kolay ulaşılabilir olması gibi donanımları ayrı bir yatırım değerini beraberinde getirmekte.

GELECEK REFERANS PROJESİNE BAŞLADIK

Gelecek Referans 4400 m2 arazi üzerinde toplamda 14.000 m2 inşaat alanı içerisinde 9 kat ve 126 adet 2+1, 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Projemizin merkezi bir konumda olması göz önünde bulundurularak yatırımın değerini artıracak ve sitenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak 250 m2 mağaza yer almaktadır.

KLAS BİNA PROJESİNE BAŞLADIK

Klas Bina toplamda 1300 m2 arazi üzerine konumlandırılarak %60'ı yeşil alandan oluşmaktadır. Her katta 2 daire olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. 2 Blok üzerine 24 daire ve daireler 135 m2 3+1 şeklinde tasarlanmıştır. 24 Seçkin komşunuz ile site konseptiyle donanımlı bir hayat sizleri bekliyor olacak.

TEK BİNA PROJESİNE BAŞLADIK

Tek Bina Projemizde bireysel otopark, alış veriş alanlarına yakınlık ,mağazalar, yeşil alan üzerinde ,çocuk oyun parkı,teras barbeku ile modern yaşam avantajları sunuyor. Gelecek Yapı'nın konsept projelerinden biri olan Tek Bina özgün mimari çağdaş ve estetik tasarım ,yüksek inşaat kalitesi ve sosyal donanımlı bir yaşam farkıyla kaliteli yaşamın anahtarını sunmaktadır.

PROJE GELİŞTİRME SÜRECİ

Uzun yıllar Türkiye’de İnşaat ve Gayrimenkul geleneksel mantalite ile ilerlerken son yıllarda Globalleşen dünya ve kazanımları Türkiye’de Gayrimenkul ve inşaat anlayışını da değiştirmiştir. Yeni nesil yapılar ve projeler ülkemizde yeni yeni yükselirken yılların tecrübesi ile GELECEK YAPI oyunun bir aktörü olarak sektördeki yerini almıştır.

PLANLAMA

Gelecek Yapı, önce insan prensibiyle hareket ederek, deprem güvenliği ve inşaat kalitesini maksimum düzeyde tutmaktadır.

YATIRIM

Gelecek Yapı güvencesiyle inşa edilecek olan Realist, yatırım değeri ve kazanç dengesi ile beklentilerinizin üzerinde geri dönüşüm sağlayacaktır.

KAZANÇ

İstanbul'da konut üretiminin neredeyse kalbi diyebileceğimiz Tuzla, aynı zamanda yatırımın kazanca dönüştüğü cazibe merkezi haline geldi.